Firma P.P.U.H Agromix istnieje od 1990r. Działamy już więc na rynku ponad 25lat.

Przedsiębiorstwo zostało zarejestrowane w 1989r w Mroczy (woj. Kuj-pom) gdzie znajduje się siedziba, biuro. Jesteśmy firmą handlową o rolniczym profilu działalności.

Na początku handlowaliśmy w Mroczy niewielkim asortymentem z zakresu części do ciągników i maszyn rolniczych , oraz środkami ochrony roślin.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów , należało systematycznie poszerzać asortyment a to wymagało m. in. Powiększenia powierzchni handlowej. W 1992 r. Mając możliwość otworzyliśmy działalność w Debrznie.

Stały rozwój, konkurencyjność cen, oraz zadowolenie klientów sprawiło że w 2001 r. firma Agromix zakupiła bazę użytkową w Debrznie przy ulicy Królewskiej 10.

Obiekt został przebudowany i wyremontowany tak aby spełniał warunki do odpowiednigo przechowywania wszystkich rodzajów zakupionych produktów i spełniał warunki fitosanitarne. Po dziś dzień jest to nasz główny punkt handlowy.

25 lat doświadczenia i obecność na rynku sprawiło że każdego dnia staramy się być dobrym i kompetentnym doradcą. Co roku staramy się poszerzać asortyment tak aby dostarczyć państwu najnowocześniejsze i najwyższej jakości produkty wraz z fachową poradą.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy owocnej współpracy.